12 квітня 2021 року у зв’язку з закінченням опалювального сезону у Кропивницькому розпочали відключення житлових будинків від послуги централізованого опалення. До 30 квітня ще будуть опалюватись лікарняні заклади.
З 26 квітня розпочалися гідравличні випробування теплових мереж, які проводяться Комунальним підприємством «Теплоенергетик». Ці випробування проводяться для того, щоб виявити найпроблемніші місця на теплових мережах.
На даний час на теплових мережах центральної частини міста (ТЕЦ) вже виявлено більше 60 пошкоджень.

Паралельно проводяться випробування від південно-західної котельні, де також виявлено велику кількість поривів теплових мереж.

До 1 травня мають бути закінчені випробування усіх теплових мереж південного теплового району.
Після закінчення усіх випробувань будуть складені акти та графіки виконання ремонту теплових мереж міста.