КП “Теплоенергетик” Теплоенергетик Кіровоградська ТЕЦ
КП “Теплоенергетик” Теплоенергетик Кіровоградська ТЕЦ
Теплоенергетик КП “Теплоенергетик”

Cоціальна політика

          КП "Теплоенергетик" – підприємство, від діяльності якого залежить комфортне існування тисяч жителів танцювальної столиці України, функціонування сотень міських підприємств. І колектив КП "Теплоенергетик" безумовно усвідомлює всю повноту своєї відповідальності перед містом і жителями Кіровограда. Ми дотримуємося тієї точки зору, що досягнення високих довгострокових економічних і соціальних результатів можливе лише на основі розумного балансу інтересів  держави, співробітників  і споживачів, суспільних інститутів і інших сторін, що зачіпають нашою діяльністю. .Підприємницькі цілі, економічна і соціальна відповідальність рівнозначні, не протіворечат, а доповнюють один одного. 

 

         Керівництво і співробітники Кіровоградської ТЕЦ надають велике значення соціальній політиці підприємства, що має давні і славні традиції.

 

         Працюючи в цьому напрямі, підприємство ставить перед собою наступні цілі: допомога пенсіонерам – ветеранам ТЕЦ, з чиїми іменами пов'язана історія нашого підприємства. Підтримка молоді – як молодих фахівців, лише початкуючих свою трудову дорогу на ТЕЦ, так і середніх  спеціальних учбових закладів, що вчаться, які в майбутньому пов'яжуть своє життя з підприємством. Проведення спортивних і культурних заходів. Організація відпочинку і дозвілля працівників ТЕЦ і їх сімей. 

 

Основними напрямами діяльності підприємства в соціальній сфері є:

 

  • соціальні програми для працівників і їх сімей;
  • заходи щодо поліпшення умов і охорони праці і здоров'я співробітників;
  • розвиток трудового потенціалу персоналу підприємства;
  • соціальні програми підтримки дитинства і юнацтва;
  • природоохоронна діяльність і ресурсозберігання;