КП "ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК"
Кіровоградська ТЕЦ
Інформація щодо проходження підготовки до опалювального сезону 2016-2017р.р. станом на 09 вересня 2016 року

 

 

 

 

 

 

 

Підготовка до опалювального сезону 2016-2017 року проводиться планово відповідно до затверджених на підприємстві заходів.   

                                                                               Теплоелектроцентраль.

На станції встановлено чотири енергетичних котли та три турбогенератори. На сьогодні підготовлено до роботи три котли: ГМ-50 ст.№4 та ТП-35 ст.№6, №7.  Котлу  ГМ-50 ст.№5 проводиться капітальний ремонт (заміна екранних труб) який планується завершити до 1 жовтня 2016 року. Стан готовності турбогенераторів ПР-6 ст.№2, АТ-6 ст.№4, №5 на сьогодні складає біля  80%.

Насосне обладнання, яке включає в себе мережні насоси, живильні, конденсатні, насоси подачі технічної води що встановлені на греблі та в цехах ТЕЦ, насоси іншого призначення підготовлені на 75%.

Основні та пікові бойлери, водопідігрівачі різного призначення,  деаераційні установки, паропроводи та конденсатопроводи, теплові та водопровідні мережі ТЕЦ готові до роботи в зимовий період на 70%.

     Проведено ревізію та ремонт газового господарства ТЕЦ, стан готовності – 90%.     Мазутне господарство підготовлене до роботи при необхідності переведення енергетичних котлів до використання резервного виду палива.  

Електрогосподарсто – силові трансформатори, електродвигуни, кабельні мережі та інше електрообладнання підготовлене до роботи в опалювальний період на 75%.

Приладовий парк ТЕЦ,  що включає в себе контрольно — вимірювальні прилади та автоматику, електричні прилади, прилади обліку енергетичних ресурсів,  відремонтовано та підготовлено до роботи. Проведені лабораторні виміри.  На даний час завершується метрологічна повірка. Стан готовності 70%.

Стан підготовки до опалювального сезону лабораторії хімічної водо підготовки  – задовільний,  на рівні  75%.  Проведено ревізію та ремонт:

  • механічних фільтрів(відмито антрацитну крихту та замінено на нову в кількості 10 тон;
  • Na-катіонітових фільтр\ів І та ІІ ступенів( почищені дренажні трубопроводи, проведена ревізія запірної арматури, трубопроводів подачі повітря, освітлення води, дренажних);   бажано провести, в двох фільтрах з шести, заміну  катіоніту сильно кислого об’ємом 13 куб.метрів.)
  • освітлювача  води(проведена чистка від залишків шламу та продуктів корозії, проведено ревізію арматури, проміжних баків,  повітревідділювача, бака зрихлення);
  • підготовлені до роботи насосне обладнання різного призначення та інше допоміжне обладнання;

На даний час  вирішується питання, згідно технологічного регламенту підготовки технічної води для подачі в енергетичні котли, видалення та вивіз з відстійників відходів шламу, що накопичилися за  три останні опалювальних сезону.

        Підготовки до роботи в ОЗП 2016/17 років теплових мереж  та теплових пунктів. Проведено великий обсяг ремонтних робіт, а саме:

  • в травні місяці виконані гідравлічні випробування теплових мереж та повторно в серпні місяці, виявлено 113 руйнувань з яких усунено 79;
  • виконана промивка теплових мереж І та ІІ черги;
  • проведена заміна 514 м. пошкоджених трубопроводів різних діаметрів, на даний час завершуються роботи по заміні 320 м. теплових мереж по Набережній та вул.Островського,2 – вул.Преображенська,2;
  • виконаний поточний ремонт обладнання в 444 теплових камерах, проведено ревізію 301 компенсатору, 1397 одиницям запірної арматури;
  • повністю підготовлено 8 центральних теплових пунктів з 10 та 195 місцевих теплопунктів з 211, виконаний поточний ремонт запірної арматури по тепловим пунктам в кількості 947 одиниць.

         Стан готовності теплових мереж та теплових пунктів до роботи в опалювальному сезоні 2016/17 роках на 09.09.2016 року  складає біля 75%

В цілому стан готовності Теплоелектроцентраль  КП «Теплоенергетик» до опалювального сезону 2016-2017років складає біля 75%. 

Котельні №1 та №2 с. Нове.

Стан підготовки до опалювального сезону котелень №1 та №2 які забезпечують теплом селище Нове — задовільний,  на рівні  75%.  Проведено ревізію та ремонт:  котлів та котельного обладнання;  обладнання водопідготовки та сольових господарств; насосного обладнання різного призначення. Закінчується підготовка електричного господарства та повірка контрольно – вимірювальних приладів. Підготовлені до роботи теплові мережі, проведена заміна 426 м. трубопроводів. На стадії завершення  ремонт та ревізія запірної арматури. На даний час ведуться ремонтні роботи на котлі ДЕ-16-14 ГМ котельня №2 по вул. Ливарній,1 які плануються завершити до 1 жовтня.

Котельня  центральної міської лікарні №1 та котельня лікарні швидкої медичної допомоги №4.

Проведені ремонти основного та допоміжного обладнання. Водогрійні котли, мережні насоси, системи хімічної підготовки води, електричне обладнання, контрольно –вимірювальні прилади та  автоматика підготовлені до роботи. Теплові мережі пройшли гідравлічні випробування та підготовлені до експлуатації. Завершується ревізія запірної арматури. Стан готовності котелень – 90%.

 Дільниці водопостачання та водовідведення селища Нове.

Стан готовності  системи водопостачання та водовідведення до роботи в осінньо-зимовий період селища Нове на даний час біля 70%. Виконані такі основні роботи: ремонт запірної арматури на водопровідних мережах та насосних станціях; ремонт свердловини №2 Обознівського водозабору; ремонт мулового майданчика №2;  ремонт оголовків каналізаційних колодязів; замінена ділянка зношеного водопроводу на греблі Обознівського водозабору протяжністю 150м.; ремонт корпусів водонапірних башт №1, №2; чистка стінок і днища резервуарів питної води та знезараження.

          Виходячи з вищенаведеного технічний стан  підготовки підрозділів  КП«Теплоенергетик»  до роботи в осінньо-зимовому періоді 2016-2017 років  задовільний.  Підприємством вже затрачено власних коштів та коштів  виділених міською радою на виконання капітальних та поточних ремонтів біля 6,0 млн.грн.  із запланованих 8,9 млн.грн.  На сьогодні залишається в процесі вирішення питання вивезення шламу з відстійника Теплоелектроцентралі (витрати біля 2,0 млн.грн.).                                             

        Всі роботи по підготовці до зими планується завершити до 1 жовтня 2016 року. В цілому стан готовності КП «Теплоенергетик» до опалювального сезону  складає біля 75%  що відповідає рівню підготовки підприємства до минулих опалювальних періодів.

          З 22 серпня 2016 року  розпочато роботи щодо  готовності  житлового фонду до початку опалювального сезону, на сьогодні обстежено обстежено 94% житлового фонду та відповідно підписано 285( із 383) актів готовності до роботи в зимовий період . Всі акти передані для підписання власникам житлового фонду та вже повернуто після підписання:

  — житловий фонд  — 285 актів

  — об’єкти соціально-культурного призначення  — 20актів(із 40)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели