КП "ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК"
Кіровоградська ТЕЦ
Шановні споживачі!

 

 

Одним із головних питань початку і стабільного перебігу опалювального сезону  є своєчасні розрахунки  підприємства за спожитий природний газ з подальшим укладанням договорів  з НАК «Нафтогаз України» на постачання газу та отриманням лімітів на газ для забезпечення безперебійної роботи підприємства протягом опалювального періоду. 

Тому, своєчасні розрахунки за спожитий природний газ та погашення заборгованості за послуги теплопостачання дуже важливо.

     Станом на 25.10.2016 року заборгованість населення за надані послуги з централізованого опалення становить 6 839,4 млн. грн.

     Звертаємось до вас із наполегливим проханням — терміново погасіть заборгованість за послуги з централізованого опалення!

     Запрошуємо споживачів до абонентного відділу підприємства звірити стан розрахунків та оплатити наявну заборгованість за послуги з теплопостачання. Для боржників, які заборгували велику суму та не мають можливості сплатити її одноразово пропонуємо укласти договір реструктуризації заборгованості.

Ознайомитись із списком квартир за якими рахується заборгованість за послуги теплопостачання, можна на сайті підприємства (дивитись список квартир)

 

З повагою, 

адміністрація КП "Теплоенергетик"

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели