КП "ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК"
Кіровоградська ТЕЦ
ІНФОРМАЦІЯ щодо надання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення

                                                               

                                                                       

 

 

                                                                  ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що набула чинності ПОСТАНОВА від 19.10.2016 року №744 "Про зменшення фінасового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення"

 

Кабінет Міністрів України даною Постановою постановляє внести зміни до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630, а саме стосовно можливості оформлення розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення шляхом подання відповідної заяви (бланки яких надаються безкоштовно).

 

Також, даний бланк заяви Ви можете самостійно роздрукувати з нашого сайту Бланк ЗАЯВА про надання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення для подальшого її заповнення.

 

Зазначений механізм запроваджено для споживачів, які не мають субсидії на оплату послуги з централізованого опалення. Вказана Постанова надає можливість щомісяця протягом опалювального сезону сплачувати 50% суми за фактично надані послуги з централізованого опалення. Сума не сплачених 50% нараховується споживачу протягом міжопалювального сезону щомісяця рівними частинами.

 

У звязку з цим та для зменшення фінасового навантаження, запрошуємо споживачів, які не користуються субсидією звертатись до абонентського відділу комунального підприємства "Теплоенергетик" для отримання розстрочки.

 

 

Абонентські відділи підприємства знаходяться за наступними адресами:

 

м.Кропивницький, бул. Студентський, 1 (4 поверх) — для споживачів м.Кропивницький

смт Нове, вул.Ливарна, 1 — для споживачів смт Нове

 

Довідки за телефонами:

(0522) 27-21-48

 

З повагою,

адміністрація КП "Теплоенергетик"

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели