КП "ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК"
Кіровоградська ТЕЦ
Про затвердження порядку відокремлення (відключення) квартири від ЦО

 

 

 

 

 

МІСЬКА РАДА МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

МІСЬКОЇ РАДИ МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК»

(КП «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК»)

 

НАКАЗ

 

від «10»  липня  2020 року                                                                 № 61

 

Про затвердження порядку відокремлення

(відключення) квартири від ЦО

 

       Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2019 року № 169 «Про затвердження Порядку відключення споживачів від системи централізованого опалення та постачання гарячої води», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної і гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630, Правил користування тепловою енергією, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2007 р. №1198 та Методикою розрахунку кількості теплоти, спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних будинків, та визначення плати за їх опалення, яка затверджена Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №359 від 31.10.2006р. та з метою забезпечення безперебійного функціонування внутрішньобудинкової системи опалення

 

Н А К А З У Ю:

 

       1. Затвердити Порядок відокремлення (відключення) квартири / нежитлового приміщення багатоквартирного будинку від мереж централізованого опалення.

 

       2.     Затвердити склад комісії по відокремленню (відключенню) квартири / нежитлового приміщення багатоквартирного будинку від мереж централізованого опалення.

 

     3. Визнати таким що втратив чинність Наказ «Про затвердження Порядку припинення нарахування плати за послуги з ЦО при відключенні приміщень від мереж ЦО» №73 від 12.08.2019р.

 

       4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор                                                                                         О. Чельник

Перейти к верхней панели