КП "ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК"
Кіровоградська ТЕЦ
ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ! Перелік документів необхідних для отримання акту про відокремлення (відключення) квартири/нежитлового приміщення від мереж централізованого опалення (ЦО)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. Заява власника квартири про відключення від системи ЦО.
 2. Копія паспорту та ідентифікаційного коду власника квартири.
 3. Копії документів на право володіння (розпорядження) квартирою.
 4. Відмітка в абонентській книжці про відсутність заборгованості за послугу з ЦО.
 5. Копія витягу з протоколу засідання міжвідомчої Комісії з влаштування індивідуального опалення в квартирах багатоповерхових житлових будинків.
 6. Технічні умови  на відключення квартири від системи ЦО (видаються КП «Теплоенергетик»).
 7. Робочий проект на відключення квартири від системи ЦО.
 8. Акт виконання технічних умов  та погодження робочого проекту КП «Теплоенергетик».
 9. Технічні умови ВАТ «Кіровоградгаз» або ПрАТ «Кіровоградобленерго» на газифікацію/електрифікацію, в зв’язку  з влаштуванням автономного опалення (на підключення до внутрішньобудинкових або зовнішніх газових/електричних мереж)
 10.  Акт про приймання закінченого будівництва об’єкту системи газопостачання – у разі встановлення системи газового опалення.
 11. Акт виконаних робіт з монтажу індивідуальної системи опалення – у разі встановлення електроопалення. 
 12. Акт виконаних робіт на відокремлення від системи ЦО з переліком документів згідно п.13 або п.14.
 13. У  разі виконання робіт із відключення від ЦО виконавцем робіт з обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання (ЖЕО, КРЕП, ОСББ), надати  копії:
 • наряду – допуску на виконання робіт;
 • посвідчення зварювальника;
 • документу про періодичну атестацію зварювальника;
 • договору між виконавцем робіт з обслуговування внутрішньо будинкових систем теплопостачання та споживачем послуги ЦО на проведення робіт по відключенню квартири.
 1. У разі виконання робіт із відключення від ЦО іншою підрядною організацією, а не виконавцем робіт  з обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання (ЖЕО, КРЕП, ОСББ) або постачальником  теплової енергії (КП «Теплоенергетик»),  надати копії:
 • свідоцтва про реєстрацію і ліцензія на проведення господарської діяльності з будівництва об’єктів, з обов’язковим переліком робіт з монтажу внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання;
 • дозволу на проведення робіт підвищеної небезпеки;
 • посвідчення зварювальника;
 • документу про періодичну атестацію зварювальника;
 • договору між підрядною організацією та споживачем  послуги ЦО на проведення робіт по відключенню квартири;
 • наряду – допуску на виконання робіт підвищеної небезпеки виданий і погоджений балансоутримувачем будинку (ЖЕО, КРЕП, ОСББ або іншою обслуговуючою організацією).

 

 1. КП «Теплоенергетик» надає послуги з виконання робіт по відключенню квартири / нежитлового приміщення від ЦО.

 

 

Адміністрація КП «Теплоенергетик» залишає за собою право нараховувати плату за надання послуг з централізованого опалення згідно діючих тарифів, у разі недотримання зазначених вимог та невиконання п. 7 р. ІІІ Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 26 липня 2019 року № 169.

Система централізованого теплопостачання є складною інженерною конструкцією, яка працює в умовах підвищених температур, високого тиску, гідравлічного балансу. Згідно п. 11 Правил користування тепловою енергією, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2007 р. №1198, самовільне втручання в діючі  системи теплопостачання і теплоспоживання ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

 

 

Заява на отримання технiчних умов 


Технічні умови


Заява на погодження 


Акт погодження


Заява на вiдокремлення квартири вiд ЦО


Акт вiдключення


 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели